ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

İlk Türk Tavuğu Japonya'ya Ulaştı

Beyaz et sektöründe faaliyet gösteren HasTavuk, Türkiye ile Japonya arasındaki ticari anlaşmanın ardından Japonya’ya tavuk etini ihraç eden ilk ve tek firma olarak tarih yazdı.

Hastavuk Dünya Pazarında ki Yerini Tescilledi

Yoğun katılımın yaşandığı dünyanın önde gelen gıda fuarlarından Gulfood 2018 Fuarı sona erdi.

Anneler gününde sosyal medyaya damga vuran video tıklanma rekorları kırıyor

Hastavuk anneler gününü unutmadı. Sosyal medyada tıklanma rekorları kıran videonun hikâyesi, Hastavuk’ta çalışan bir annenin işitme engelli kızı ile arasında geçen bir hatıradan ilham alınarak hazırlandı. Milyonlara ulaşan video, sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor.

Bursa'da Anne- Çocuk Festivaline katılanlar Hastavuk'un farklı lezzetleriyle buluştu

Halil ÖZÇOBAN/BURSA, (DHA)- BURSA'da düzenlenen 'Balat Anne- Çocuk Festivali'ne lezzet karavanıyla katılan Hastavuk firması konukları farklı lezzetlerle buluşturdu .Firmanın Genel Müdürü Şahin Aydemir, festivale katıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

LEZZET KARAVANI NİLFEST'TE

Bursa Nilüfer Belediyesi’nin 10-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında bu yıl 3.kez Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleştirdiği “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” sloganıyla Nilüfer Müzik Festivali müzikseverlerle buluştu 260 dönümlük ormanlık alanda gerçekleştirilen festivale kamplı ve kombine olmak üzere yaklaşık 100 bin kişi katıldı.

HasTavuk, 20 Ülkeden Gelen İş Dünyası Temsilcilerini Ağırladı

Ekonomi Bakanlığı destekleriyle yürütülen Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme Projesi (Ur-Ge) kapsamında birçok sektörde alım heyeti organizasyonu gerçekleştiren BTSO, Ticari Safari Projesi ile Bursa gıda sektörü temsilcilerini yurt dışından gelen yabancı alıcılarla bir araya getirdi.

ISO’ya göre en hızlı büyüyen şirket HasTavuk

ISO Listesine göre en hızlı büyüyen-çıkış yapan şirketler arasında HasTavuk ilk sıralarda... Şirketimiz, geçen yıl İSO İkinci 500 listesinde 88’inci sırada iken, bu yıl birinci listeye çıktı ve ISO listesine göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olarak gösterildi.

Dünyanın en güzel müziği, Annemin sesi..

Anneler gününde, müziğin en güzel hali, Barış İçin Müzik Vakfı Işıktepe çocuklarından annelerin kalbine gidiyor.

Bi Dünya Eğlence

23 Nisan Çocuk Bayramında “Bi dünya eğlence” için Nilüfer Belediyesi, Podyumpark avm ve HasTavuk bir araya geldi.

HasTavuk, 18 Mart Üniversitesi Kariyer Günlerinde

Geçtiğimiz hafta, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Gıda Topluluğu tarafından 2.kez organize edilen kariyer zirvesi gerçekleştirildi.

EĞİTİME KISA BİR MOLA

2016-2017eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini bitirdik. Dersler, sınavlar, ödevler derken çocuklarımız, kısa bir molayı hak ettiler.

HER DERDE DEVA; TAVUK SUYU ÇORBA

Bursa’nın eski ve köklü firmalarından HasTavuk, bir ilke imza attı. Yaptırdığı özel tasarım çorba arabalarıyla, Bursa halkına meydanlarda, yollarda, semt pazarlarında; her gün farklı bir noktada “Güne Sıcak Bir Başlangıç” temasıyla tavuk suyu çorba dağıtmaya başladı.

HasTavuk Yorgunluk Attı

HasTavuk her biten yılın ardından gerçekleştirdiği motivasyon gecesinin bir yenisini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. İdari personel, yöneticiler eş ve çocuklarıyla bir araya geldi. 300 kişi üzerinde katılımın olduğu motivasyon gecesi, Bursa Mudanya Montania otelde yapıldı.

HASTAVUK’TAN SPORA DESTEK

Bursa’mızda eğitimden sağlığa, sanattan spora birçok sosyal sorumluluk projelerine imza atan Uludağ Rotary Kulübü’nden sağlıklı yaşama yönelik bir organizasyon daha, HASTAVUK ana sponsorluğunda gerçekleşti.

YUMURTADAN SANATA

Sanatın en kırılgan hali temasıyla Türkiye yolculuğuna devam eden Yumurtadan Sanata Sergisi, HasTavuk A.Ş. sponsorluğunda, Bursa'nın ilk Alışveriş Merkezi olan Zafer Plaza AVM’de, 20 Ekim 2016 tarihinde saat 13:30’da yapılan törenle açıldı.

UZAY ÜSSÜ GİBİ TESİS

Uludağ Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Saraybosna Üniversitesinin ortaklaşa hazırladıkları Tarım ve Gıda Endüstrisi 27. Uluslararası Bilimsel Uzmanlık Kongresi " 26-28 Eylül 2016 tarihleri arasında, HasTavuk firmasının da içinde bulunduğu sponsorluk kapsamında ve Uludağ Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

BİR KEZ DOKUN

Cerrahi Onkoloji Uzmanı Dr Erol Aksaz’ın sosyal sorumluluk ve farkındalık projesi olarak hazırlayıp sunduğu “kadınlarda meme kanseriyle ilgili bilinçlendirme ve erken teşhis semineri”, HasTavuk Beyaz Et Üretim tesislerinde çalışan bayanlara verildi.

KEYİFLİ BİR GÜN

Geçtiğimiz günlerde HasTavuk Susurluk beyaz et üretim tesisleri mavi yaka personel ve aileleri için Balıkesir-Susurluk Karapürçek, Çınarlık Mesire Alanında bir piknik gerçekleştirildi.

GURUR DUYDUK

Birlik-beraberlik ruhunu, motivasyonu arttırmak, ülkemiz ve bu topraklar için can veren şehitlerimizi anmak-hatırlamak üzere, Bursa Kuluçkahane mavi yaka personelimizle yola çıktık. Rotamız Bursa’dan Çanakkale’ye.

DOĞUM GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

1972 yılında Bursa’da kurulan HasTavuk, bugün 3 yem fabrikası, 2 kuluçkahanesi, 3 idari yönetim noktası, 1 beyaz et üretim tesisi, damızlık ve yarka üniteleriyle Türkiye’nin 42 noktasında faaliyet göstermekte.

Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu

1968 yılında 100 Büyük Sanayi Kuruluşu olarak başlatılan ve her yıl geliştirilerek sürdürülen Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışması, bugüne kadar akademik düzeyde birçok tez ve araştırmaya konu olmuştur.

LEZZETİN HASINI BİLENLER BULUŞMASI

HASTAVUK, BAYİLERİNİ AĞIRLADI. Beyaz et sektöründe 3. Yılına giren HasTavuk, ramazan ayı öncesi Türkiye’de ki tüm bayilerini, eşli ve aileli olarak, 3 gün boyunca Bursa’da ağırladı.

HER FİDAN BİR HAYAT

Sivrihisar Belediyesi ve ÇEVKOR işbirliği içerisinde "SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN SAĞLIKLI ÇEVRE" adlı ağaç dikim kampanyası gerçekleştirildi. Eskişehir Sivrihisar İlçesini yeşillendirmek için başlatılan çalışmalar kapsamında 3500 adet fidan dikimi yapıldı.

TÜRKİYE TAVUKÇULUK ENDÜSTRİSİNİN BİLGİ PAYLAŞIM SEMİNERLERİ

5.si HASTAVUK& LOHMANN firmalarının ev sahiplğinde geçtiğimiz günlerde Antalya Baialara otelinde sektörün yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Bilgisayar Dışında Bir Dünya

Bursa’nın köklü firmalarından HasTavuk, çocuklarda bilgisayar dışında bir dünyanın var olduğu bilincini oluşturmak, doğanın, toprağın farkına varmak amacıyla Üniversiteyle ortak projede yer aldı. Uludağ Ün.Karacabey Meslek Yüksek Okulunun bahçesinde bir grup ana okulu öğrencisiyle geçtiğimiz günlerde bir organizasyon gerçekleştirdi. Organizasyona Uludağ Üniversitesi Rektörü, akademisyenleri, Karacabey Meslek Yüksek Okulu Müdürü, öğretmenleri, ana okulu öğrencileri ve veliler katıldı.

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında 2 dalda ödül HasTavuk’un oldu.

Ekonomist dergisinin Türk ekonomi Bankası (TEB) işbirliği ve Turkcell desteğiyle her yıl düzenlediği “Anadolu’nun en büyük 500 Şirketi” araştırmasının bu yıl 12.si gerçekleştirildi.

EN DEĞERLİ YATIRIMIN İNSAN OLDUĞUNU BİLİYORUZ

Kurulduğu 1972 yılından beri eğitime verdiği değer, teknolojik çalışmalar ve uzman kadrosu ile her geçen gün büyüyen Hastavuk, üretiminde gerek ülke pazarında gerekse uluslararası alanda sadece rakiplerine değil farklı alanlarda faaliyet gösteren tüm işletmelere de örnek gösterilebilecek büyük bir başarı hikayesiyle, 43 yıllık bu yolculuğunda sektörün hem lideri hem de en önemli ve en güvenilir markasıdır.

2015’in yıldızı HasTavuk

Tavukçuluk sektöründe 43 yıllık bir geçmişe sahip Bursalı Has Tavuk, iki yıl önce giriş yaptığı beyaz etle sektörde 2015’in yıldızı oldu.

YATIRIMLARIMIZ DOĞAYA, İNSANA ve GELECEĞE

Türkiye genelinde ormanlara verilen değerin artırılması için kamu kurumları ve STK’lar çalışmalarını sürdürürken, Bursa’da faaliyet gösteren Has Tavuk firmasının projesi herkesin dikkatini çekiyor.

Kıyasıya Mücadele

HasTavuk sponsorluğunda gerçekleşen kros yarışması 22.12.2015 Salı günü Bursa Botanik Park’ta gerçekleştirildi. Bursa il, ilçe ve köy ilköğretim okulları arasında düzenlenen yarışta, soğuk havaya aldırmadan kıran kırana yarışan öğrenciler, birincilik için kıyasıya mücadele ettiler.

İş arayanların, eleman arayanların doğru adresi BİİB

(Bursa İstihdam ve İnsan Kaynakları Buluşması) yoğun ilgi ve başarıyla tamamlandı.

Has Tavuk Beyaz Et Konusunda İddialı

Has Tavuk İşletmesi Genel Müdürü Şahin Aydemir, öğretmenler günü dolayısıyla Eskişehir‘den birkaç ilköğretim okulunun öğretmen ve öğrencilerini, Balıkesir’in Susurluk ilçesinde bulunan tesislerinde misafir etti.

Müziğin Parçası Olmak

Bu dünyada gerçek barışa ulaşmak istiyorsak, işe çocuklardan başlamalıyız. HasTavuk A.Ş. 2015-2016 eğitim öğretim yılında güzel ve anlamlı bir projeyi başlattı.

Hastavuk'tan Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerine İş Teklifi

Bursa Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Moda Yönetimi Öğrencileri ‘’ İnsan Kaynakları Dersi Kapsamında ‘’ Prof. Dr. Zeyyat SABUNCUOĞLU ve Faruk Saraç Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Şenay SERVİ eşliğinde Susurluk HasTavuk Beyaz Et Üretim Tesislerini Ziyaret ettiler.

İZGÖREN HASTAVUK’LA YENİDEN SUSURLUK’TA

Balıkesir Susurluk Belediyesi ve HasTavuk ortak organizasyonu ile 13 Ekim 2015 Salı akşamı saat 20:30 – 22:00 arasında tüm Susurluk halkına “Gazete kağıdından paraşüt yapmak” semineri gerçekleştirildi.

Dünyanın En iyi Çöpçüsü Olmak

BURSA Uludağ Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Bursa Veteriner Hekimler Odası işbirliği ile gerçekleştirilen "Veteriner Hekimlik Sektörü Sektörel Panorama (VESSPA) Kongresi 8-11 ekim 2015 tarihleri arasında Görükle kampüsü Mete Cengiz Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Lohmann & HasTavuk Dünya Kanatlı Sektörünü Ağırladı

Dünya tavukçuluğuyla ilgili uzman kişiler,genetikçiler,bürokratlar,bakanlık düzeyinde yetkililer; Alman “Lohmann Tierzucht”un ''53.Dünya Bayiler Buluşması'' ında, HasTavuk ev sahipliğinde İstanbul’da bir araya geldi.

HasTavuk muharip gazileri unutmadı

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Bursa Muharip Gaziler Derneğini ziyaret eden HasTavuk yönetici ve çalışanları Kore ve Kıbrıs gazileriyle bir araya gelerek, Türkiye Cumhuriyeti’ne verdikleri hizmet nedeniyle teşekkür etti. Muharip gazilere çeşitli hediyeler sunan HasTavuk yöneticileri, Muharip Gaziler Şube Müdürü Muzaffer Uyar’ın ağzından sıkıntıları dinledi.

En hızlı büyüyen şirket… Hastavuk

Listede en hızlı çıkış gösteren şirketler arasında ilk sıralarda yer alan özel şirket Hastavuk... Hastavuk, geçen yıl İSO İkinci 500 listesinde 88’inci sırada iken, bu yıl birinci listeye çıktı. Şirket, bu yıl ISO 500’de 257’nci sıraya yükseldi.

2015 VIV TURKEY FUARINDA HASTAVUK’A YOĞUN İLGİ

Türkiye’nin tek ve Uluslararası Tavukçuluk fuarı “VIV TURKEY” 7.Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı, 11 -13 Haziran 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşti.

Hastavuk, Beyaz Et sektöründe 2.yaşını kutladı.

26 Mayıs 2015 tarihinde HasTavuk olarak beyaz et üretimine başlamamızın 2.yılını kutladık.

Hastavuk Sponsorluğunda Bahar Şenliği

20-21-22 Mayıs tarihleri arasında Bursa Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlköğretim Ortaokulunda Bahar Şenlikleri gerçekleştirildi. Şenliğin 1. Günü sınıflar arası yarışmalar. 2. Gün velilerinde katılımıyla uçurtma şenliği yapıldı.

ANUFOOD ERUROSIA fuarında tek tavukçu HASTAVUK..

14-16 Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul-Beylikdüzü, Tüyap’ta ANUFOOD EUROSIA 2015 fuarı gerçekleştirildi.

BALIKESİR İSTİHDAM FUARINDA HASTAVUK ‘A YOĞUN İLGİ

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Balıkesir İstihdam Zirvesi 28-29 Nisan tarihleride yoğun ilgiyle tamamlandı. İşkur , Balıkesir Belediyesi, Balıkesir Valiliği , Balıkesir Sanayi ve Ticaret Odasının ortaklaşa gerçekleştirdiği zirve bir çok ziyaretçiyi ağırladı.

Hastavuk’a İhracat Ödülü

İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB), "Düşünenleri, fikir oluşturanları, üretenleri, çalışanları, cesaret edenleri, risk alanları, istihdam sağlayanları, katma değer yaratanları, mücadele edenleri, kendi dünyasından çıkıp dış dünyaya açılanları, rekabet edenleri, bir saniye durmadan koşanları, hep koşanları" ihracatçıları ödüllendirdi.

HASTAVUK 1,5 YILDA EN BAŞARILI İHRACATÇI OLDU

Balıkesir Ekonomi Ödülleri töreni 15 Mart 2015 Pazar günü Balıkesir Balkonuk Center’de gerçekleştirildi. Tören saat 10.30’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da bulunduğu kahvaltıyla başladı. Ardından yapılan törenle, Balıkesir bölgesinde ekonomiye değer katan, en başarılı ihracatçı firmalar ödüllendirildi.

HASTAVUK’LA İŞİNİ ŞANSA BIRAKMA

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi İstihdam ve Kariyer Çalışma Grubu tarafından bu sene ‘İnovasyon’ temasıyla organize edilen ‘4. İşini Şansa Bırakma Zirvesi’, 14.03.2015 Cumartesi günü gençlerin yoğun katılımıyla Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu’nda gerçekleşti. HasTavuk’un da yer aldığı Bursa’nın önemli firmaları tarafından açılan stantlara gençler yoğun ilgi gösterirken, iş ve staj için başvurularda bulundular.

BAŞARILARIMIZA ORTAK EDECEĞİMİZ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

Uludağ Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezince düzenlenen sanayi ve öğrenciyi bir araya getiren Kariyer günleri, bu sene 11-12 Mart tarihlerinde üniversite kampüs içinde bulunan Mete Cengiz Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Bursa Kalite Derneğinin 25.yılında HasTavuk’a anlamlı rozet...

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı 21 Şubat 2015 Cumartesi günü BUSİAD Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya KalDer Üyeleri, Bursa’daki çeşitli özel kurumların, kamu kuruluşlarının ve STK’ların temsilcileri katıldı.

“İNSANA SAYGI”

En prestijli İnsan Kaynakları ödülleri, geçtiğimiz günlerde İstanbul Lütfü Kırdar’da yapılan törenle dağıtıldı.

Süpermen Türk olsaydı, tavuğun Has’ını tercih ederdi

Susurluk Belediyemiz, Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında ilçede faaliyet gösteren HasTavuk A.Ş. sponsorluğunda, Ahmet Şerif İzgören "Süpermen Türk Olsaydı, Pelerinini Annesi Bağlardı" semineri ile Susurluk’luları bir araya getirdi.

Tüm Tüketiciye Tavsiye Edilen Marka “HasTavuk”

Kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, “Altın Marka Projesi” kapsamında; HasTavuk markasını “tüm tüketicilere tavsiye edilen marka” seçti.

Has Tavuk A.Ş. Türkiye’nin Milli Şampiyonu

Has Tavuk A.Ş. , Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Londra merkezli European Business Awards’ın (Avrupa İş Ödülleri), global yarışmasında “Türkiye’nin Milli Şampiyonu” oldu.

Kadınlara yardım eli, Hastavuk sponsorluğunda kuaförler show’la geldi

Eskişehir Profesyonel Kuaförler Derneği ve Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile “Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi Elele” adlı bir dizi etkinlik HasTavuk sponsorluğunda gerçekleşti.

Rota tekrar Irak’ta

9-11 Aralık 2014 tarihleri arasında Irak Erbil’de gerçekleştirilen 7. AGROFOOD Gıda Fuarı’nda HASTAVUK Türk Kanatlı Sektörünü temsil etti. Türk Kanatlı sektörünün ihracat çalışmalarını sürdürdüğü Japonya, Suudi Arabistan, Çin ve son olarak ta AB ve ABD ülkelerinin yaptırım uyguladığı Rusya ile birçok prosedürü, aşamadığı için ticari kayıp yaşayan Türkiye, rotasını tekrar Irak’a çevirdi.

Zirvenin Oyuncusu Olmak

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Bursa Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR Bursa) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle yapılan BİİB 2014 (Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması), iş arayanlarla, işverenleri aynı platformda buluşturdu.

Kürsüye Koştular

Bu yıl 8.gerçekleştirilen organizasyonda 432 öğrenci dereceye girme mücadelesi verirken, ilk 3’e giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

BEYAZ SAĞLIK

Anneler çocuklarına huzurla yedirsinler, hanımlar eşlerine ve misafirlerine keyifle pişirsinler, genç-yaşlı, eş-dost ve bütün aile gönül rahatlığıyla tüketsin diye, iyi, doğru yetiştirilmiş, lezzetli ve sağlıklı tavuk eti üretiyoruz.

Bursaspor Kulübüne destek veren Hastavuk’a teşekkür plaketi..

Bursaspor Kulübü tarafından sponsorluk desteği veren firmalar için teşekkür gecesi düzenledi. Bursaspor Kulübü tarafından Bursa Sheraton otelde düzenlenen geceye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Osmangazi İlçe Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’ın yanı sıra Bursasporlu yöneticiler ile çok sayıda davetli katıldı.

Gıda sektörü 2023 için Bursa’da buluştu

Gıda Sektörü, Cumhuriyetin 100’üncü yılında dünyanın 10 büyük ekonomisinden biri olma hedefine ulaşılabilmek için 3’üncü Bursa Uluslararası Gıda Kongresi’nde bir araya geldi.

Lezzetin Has’ını Bilen İstanbul’lular HasTavuk’la Buluştular.

Önce İstanbul CNR’da, ardından Feshane’de, lezzetin Has’ını Bilen İstanbul’lular, HasTavuk’la bir araya geldiler.

HASTAVUK’TAN HAS EĞLENCE

Tavukçuluk sektörüne 1972 yılından bu yana hizmet veren Hastavuk A.Ş. ve çalışanları, hafta sonu Balıkesir, Susurluk-Karapürçek’te, Çınarlık Mesire alanında gerçekleşen şenlikte bir araya geldi.

Japonlar tavukçuluk sektörünü mercek altına aldı

Japonya'nın önde gelen tavuk ve yumurta üreticilerinden oluşan bir grup, tavukçuluk sektörünün dünyadaki gelişimi için bir tura çıktı. Turun Türkiye ayağındaki durakları ise HasTavuk'tu.

HASTAVUK YABANCI ÖĞRENCİ AKININA UĞRADI

Dünyanın birçok ülkesinden gelen 55 kişilik öğrenci grubunun HasTavuk ziyaretlerinden görüntüler.

IOWA Tarım Bakanı; “Tek kelimeyle hayran kaldım” dedi.

İstanbul ABD Başkonsolosluğunun organizasyonu ile Türkiye’ye gelen ABD-IOWA Tarım Bakanı ve beraberindeki heyet 19 Haziran 2014 tarihinde HasTavuk Kesimhane tesisini ziyaret ettiler.

Tüm Çocuklar Gülsün İstiyoruz.

HasTavuk -Özhan Marketler-LÖDER (Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği) işbirliği ile düzenlenen piknikte, lösemili çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.

Bir öğretim yılı daha geride kaldı..

13 Haziran okul öncesi, ilk-orta ve liselerin karne günüydü. Kimi öğrenci buruk, kimi sevincinden yerinde duramadı okulun son gününde. Burukluğu ve sevinci bir arada yaşayan öğrenciler ise kah arkadaşlarından ve öğretmenlerinden ayrılacağı için üzgün, kah hayatında yeni bir sayfa açılacağı, mezuniyetle beraber özgürlüğe yelken açacağı için sevinçliydi.

Örnek işletme

Çiçek nasıl ekilir? Bu konu eğitim mevzuatında olup, okullarımızda ders konusu olarak işlenmesine rağmen, gıda bilinci üzerine çocukları geliştirme adına herhangi bir konu maalesef yoktur.

Hastavuk Kariyer Günlerinde

Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle buluştuk, Uludağ Üniversitesi Bilim Toplulukları Birliği içerisinde yer alan 15 Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri, öğrencilerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyor.

Engelleri aştık, İmkansızı başardık..

HasTavuk ailesi olarak kurduğumuz hayallere, belirlediğimiz hedeflere emin adımlar ile yürümeye devam ediyoruz. Tam bir yıl önce üretime başladığımız Dünya’nın önde gelen kesimhane tesisimizde, halkımıza en sağlıklı, en hijyen ve en kaliteli tavuk etini üretiyoruz”diyen Hastavuk Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Yılmaz, beyaz et üretiminin 1.yılı kutlamasında yaptığı konuşmada şunları söyledi.

Bayat Ekmeğinizi Çöpe Atmayın!

Eskiden yere atılmış bir ekmek parçası görsek, hemen alır, öper, uygun bir yerlere koyardık. Ekmek bu kadar değerli ve kutsal saydığımız bir yiyecekti. Bugün geldiğimiz nokta ise her gün çöpe atılan milyonlarca ekmek…

Altın Günlerinde unlu şekerli ürünler OUT, Tavuklu ürünler IN

Hanımların “Kabul Günleri” ve/veya “Altın Günleri” hoş sohbetlerin yapıldığı, özel ve güzel tariflerin alındığı, böreklerin, kurabiye ve poğaçaların birbiriyle yarıştığı, yendiği, keyifli ortamlardır. İlk başta masum görünse de yapılan, yenilen tatlı, tuzlu, unlu ikramların kalp ve beden sağlığını olumsuz etkilediğini hepimiz biliyoruz.

Bilinçli Anneler, gezdi, gördü, onayladı.

17-60 yaş aralığında ki Bursa’lı, Balıkesir’li, Susurluk’lu bir grup anneler, Hastavuk kesimhanesini, Hastavuk annelerini ziyaret ettiler. 7/24 her türlü denetime açık olduğunu ifade eden şirket yönetimine gördükleri teknoloji ve üretim şekline hayran kaldıklarını belirttiler.

Hayvanları Seviyorum

Bursa Bahçeşehir Kolejinde gerçekleşen "Hayvanları Seviyorum" projesi kapsamında gerçekleşen etkinlikte 3. Sınıf öğrencilerine civciv dağıtıldı.

Bu yaz piknikler, plajlar Hastavuk’la şenlenecek.

Hastavuk, 23 Nisan çocuk bayramı münasebetiyle yaptığı etkinliklerle çocukları sevindirdi.

Çocuk gelişimine civciv’li destek…

Birçok aile özellikle de anneler, çocuklarının hayvan beslemesine sıcak bakmaz. Oysa, hayvan besleyen çocukların empati kurabilme, sorumluluk üstlenme becerilerinin geliştiği bir gerçektir. Bu da sosyal gelişimlerine, yaşıtlarıyla olan ilişkilerine ve ileriki yaşamda sosyal çevreleriyle kuracakları ilişkilere olumlu yönde katkı sağlar.

Bahar Şenliği, Hastavuk’la Şenlendi

05.04.2014 Cumartesi günü Balıkesir-Susurluk’ta bulunan Mehmetçik İlköğretim Okulu’nun “Bahar Şenliği” gerçekleştirildi

DİYETİSYENLER HASTAVUK’U YERİNDE İNCELEDİ

Hastavuk Susurluk kesimhane tesislerine Diyetisyenler Derneği Başkanı Esin Şeker ile birlikte inceleme gezisine katılan Acıbadem Bursa Hastanesi ve Uludağ Üniversitesi diyetisyenleri, AB standartları üzerinde çalışan Hastavuk’un üretim süreçlerine hayran kaldılar.

Japonlar Türk Tavuğu Yiyecek

Türkiye’nin önemli hedef pazarlarından biri olan Japonya ile bir süredir devam eden görüşmeler sonuçlandı.

GIDA MÜHENDİSLERİ KARİYER GÜNLERİNDE HASTAVUK’U DİNLEDİ

Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisleri akademik personelleri tarafından her sene düzenlenen Kariyer Günleri bu sene de başarı ile gerçekleştirildi.

“KOŞMAYA BAŞLASANIZ İYİ OLUR”

Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından organize edilen “Zirvede Girişimcilik” isimli panelde Hastavuk A.Ş öğrencilerle buluştu. Uludağ Üniversitesi Kampüsünde, Holiday Inn Otelinde gerçekleşen etkinlik 400’ e yakın öğrenciyi ağırladı.

Hastavuk "Balıkesir Ekonomisine Değer Katan Firma Ödülü" aldı.

1972 yılından beri tavukçuluk sektöründe var olan Hastavuk, Balıkesir-Susurluk'ta yeni başladığı beyaz et üretimiyle 10 ayda "ekonomiye değer katan firmalar" arasında yerini aldı.

HASTAVUK’TAN BAĞIMLILIKLA TOPYEKÜN MÜCADELEYE DESTEK

Her yıl 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yeşilay Haftası”nda, tüketiciyle henüz çok yeni buluşan Hastavuk, ürünlerinde toplumsal bir sorun haline gelen bağımlılıkla ilgili mesajla dikkatleri çekiyor..

Hürriyet Gazetesi Marmara Bölge temsilcisi Burcu Başar, Hastavuk tesislerini gezdi.

Başara; ziyareti ve incelemeleri sırasında şirket yönetim kurulu üyesi Özgür Yılmaz ve şirket genel müdürü Şahin Aydemir eşlik etti

HASTAVUK GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİYLE BULUŞTU

Bursa Kent Konseyi (BKK) Gençlik Meclisi tarafından bu yıl ‘Girişimcilik’ temasıyla düzenlenen ‘3. İşini Şansa Bırakma Zirvesi’, gençlerin yoğun katılımıyla 1 Mart 2014 Cumartesi günü Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu’nda yapıldı. Zirvenin sonunda gerçekleştirilen interaktif oturum da Türk sanayisinin önemli isimleri deneyimlerini paylaştı.

Türkiye'nin en prestijli girişimcilerinin tecrübelerini dinlemek ister misiniz?

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin organize ettiği, Bursa’nın köklü firmalarından Hastavuk A.Ş.’nin sponsor olarak yer aldığı “İşini Şansa Bırakma Zirveleri” sizi Bursa'nın ve de Türkiye'nin en önemli girişimcileriyle buluşturuyor.

GANA HEYETİNE SICAK KARŞILAMA

TIKA (Türkiye İş Koordinasyonu Ajansı), OMEG (Ostim Mesleki Eğitim ve Girişimci Yetiştirme Derneği), Yurtdışı Türkler Başkanlığı ortak girişimleriyle Gana'dan bir grup İşadamı heyeti Türkiye'ye geldi.

Hastavuk Anfaş Fuarında

21'inci Uluslararası Food Product Gıda İhtisas Fuarı ve eş zamanlı düzenlenen Türkiye'nin içecek konusundaki tek fuarı olma özelliğine sahip BEVEX fuarları, Antalya Expo Center'da açıldı.

SİVRİHİSARLI ÇOCUKLAR EĞLENCEYE DOYDU

2013 2014 eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini bitirdik. Sınavlar-ödevler-dersler derken çocuklarımız, geçtiğimiz hafta Sivrihisar Endüstri Meslek Lisesinde düzenlenen organizasyonla bir dönemin yorgunluğunu üzerinden attı.

HasTavuk 2014 Anfaş Fuarında

HasTavuk ANFAŞ FUARINDA 2014 ANFAŞ Uluslararası Gıda İhtisas Fuarında 2D4 Standında buluşalım

Bursa markalarının büyümesi için çalışacağız

BTB Başkanı Özer Matlı ve BTB Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Hastavuk Genel Müdürü Şahin Aydemir ve Finans Müdürü Erdinç Pir ile bir araya geldi.

Perakendecilerin Zirve öncesi Hastavuk ziyareti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), Bursa PERDER, Retail Türkiye işbirliğiyle, Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının, Bursa’nın köklü firmalarının ve HASTAVUK A.Ş.’nin de sponsor olduğu “Perakende Zirvesi”nde perakende sektöründeki gelişmeler ile ekonomiye yansıması bir kez daha gözler önüne serildi.

Hastavuk Perakende Zirvesinde..

Perakende Kanun Tasarısı, Perakende Zirvesi’ne damgasını vuracak..

“Bursa Menşei’li TAVUK”

Hastavuk olarak, 42 yıllık deneyimimize Haziran 2013’te Balıkesir-Susurluk-Karapürçek’te kurduğumuz beyaz et entegre sistemini dahil ettik. O günden bugüne çeşitli platformlarda tüketiciyle buluşmaya devam ediyoruz. Bu buluşmalardan biri olan ve ilk kez gerçekleştirilen 1.GASTROFEST’te (Gastronomi festivali) de Hastavuk standıyla yerimizi aldık.

ZİRVE’DE HASTAVUK A.Ş’YE YOĞUN İLGİ

İş arayanların ve işverenlerin buluştuğu ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nın (BİİB’13) bu sene ikincisi düzenledi. Türkiye’de kendi alanında tek olan bu zirve 3 gün boyunca iş arayanlar ve işverenleri buluşturduğu gibi hemen hemen her sektörden yüzlerce İnsan Kaynakları Uzmanlarını da bir araya getirdi.

Lezzetin Has’ını Bilen Ankara’lılar Hastavuk Standında Buluştu

10-13 Ekim 2013 tarihleri arasında Ankara’da “Balıkesir rüzgarı esti. “Balıkesir Tanıtım Günleri” etkinliği gerçekleştirildi. Balıkesir Valiliği öncülüğünde, Balıkesir ili ve ilçelerinin önemli firmalarının katıldığı 'Balıkesir Tanıtım Günleri' etkinliği, Ankaralılar ile stantları ziyaret eden bürokrat ve siyasetçiler de unutulmayacak bir tat bıraktı.

HASTAVUK KENDİNE YAKIŞANI YAPTI.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Bursa 2023 Vizyonu’na hizmet edecek projeleri hayata geçirmek için yaptığı yoğun mesai arasında üyelerinin de yatırımlarıyla yakından ilgileniyor. Bu kapsamda; BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Meclis Başkanı Remzi Topuk ve Meclis Üyeleri Faik Çelik, Sedat Çağlar, Mehmet Erhan, Yavuz Selim Çimen, Osman Akın, Uğur Ölekli ve beraberinde birçok Bursa’lı iş adamının bulunduğu grup, Mayıs ayında hizmete giren Hastavuk Susurluk Kesimhane Tesisleri’ni ziyaret etti.

Hastavuk, VIV TURKEY 2013

2 yılda bir gerçekleştirilen Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının bir yenisini daha gerid...

HASTAVUK SERVİS TAŞIMACILIĞI ANLAŞMASINI YAPTI

Hastavuk, Kesimhane Fabrikasının Servis Taşımacılığı Anlaşmasını İmzaladı. Hastavuk B...

İNSAN KAYNAKLARI NE İSTER?

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Uludağ Üniversitesi ve Kent Konseyinin ortak girişimleriyle geçtiğimiz ...

BAŞBAKAN SİVRİHİSAR’DA

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 23 Mart 2013 tarihinde Türk Dünyası Kültü...

İşini Şansa Bırakma

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi, Bursa’lı birçok firmanın desteğini alarak “Kariyer Zirv...

VETERİNER HEKİMLİĞE SEKTÖREL BAKIŞ VESBA 2013

VETERİNER HEKİMLİĞE SEKTÖREL BAKIŞ (VESBA 2013) TOPLANTILARI, MERİNOS ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİN...

“MİDAS’IN ALTIN SEVGİSİ” DERS OLSUN..

Osmangazi Belediye Tiyatrosunca sahnelenen\\\"MİDASIN ALTIN SEVGİSİ\\\" adlı çocuk oyunu kış boyunca...

HASTAVUK’TAN SİVRİHİSARLI ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ

Her yıl yenisini düzenlediğimiz yarıyıl etkinliklerimizden birini daha düzenlemiş bulunuyoruz. 2012-...

KESİMHANENİN İLK PERSONELLERİ EĞİTİME BAŞLADI

KESİMHANENİN İLK PERSONELLERİ İŞBAŞI EĞİTİMİYLE İŞE BAŞLADI Türkiye’nin %70 damızlık civciv ihtiy...

“DİSNEY LİVE! MİCKEY’İN MÜZİK FESTİVALİ\\

DÜNYADA İLGİ GÖREN ‘DİSNEY LİVE! MİCKEY’İN MÜZİK FESTİVALİ, TÜRKİYE TURNESİNİN İLK DURAĞI MERİNOS AK...

HasTavuk ile Uludağ Üniversitesi İşbirliği

Ürettiği bilgiden toplumun yararlanmasını misyon edinen Uludağ Üniversitesi, Bursalı üreticilerle iş...

TÜRKİYE’DE BİR İLK...İŞVERENLER VE İŞ İSTEYENLER AYNI PLATFORMDA

Türkiye’de ilk kez Bursa’da düzenlenen ve yüzlerce iş arayan ve işverenleri buluşturan Bursa İnsan K...

Kuluçka&Sevkiyat İftar'da Gölpark’ta..

Ramazan ayının 3.haftası, Pazar günü Merinos Kültür Merkezi içinde yer alan gölün hemen yanında konu...

KANATLI SEKTÖRÜNDE SICAK GELİŞMELER

Türkiye’nin kanatlı ürünlerini dünya pazarında tanıtmak, yeni pazarlar yaratmak ve ihracatı artırmak...

Zeki Kaptan’la bir daha..

2009 yılında yaptığımız ve hatıralarımızdan silinmeyen körfez turunu, yoğun talep üzerine 3 yıl sonr...

Hastavuk’ta maçı dostluk kazandı.

14 Haziran 2012 Cumartesi günü Hastavuk A.Ş’nin Bursa ili, Mudanya ilçesine bağlı Kurşunlu sahilind...

Mesire Alanında Bir Pazar

Sektörümüzün en önem verdiği hijyen konusu sebebiyle bir araya getiremediğimiz grup grup yaptığımız ...

Picasso’ya bakıp, Meninas\'ı görebilenler başarıyı yakalayacak

30 Mayıs 2012 tarihinde Bursa Uludağ Üniversitesi, Veteriner Fakültesinde Kariyer Günleri düzenledi....

TÜRKİYE'DE TAVUKÇULUK SEKTÖRÜ

Türkiye'de ki tavukçuluk sektörünün özellikle 1980\\\'li yıllardan itibaren gelişmeye başladığını ...

KAYIT DIŞI ÜRETİM YAPILAMAZ

Son günlerde tavuk ve tavuk ürünleri ile ilgili açıklamaların bilim ve gerçeği bilmeyenler tarafında...

TÜRK TAVUKÇUSU AB ÜLKELERİNE İHRACATA BAŞLAYACAK

Bursa’nın köklü firmalarından olan Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık A.Ş, geleneksel hale getirdiği ve...

Türkiye Tavukçuluk Endüstrisi Antalya’da bir araya geldi.

“Türkiye Tavukçuluk Endüstrisi” konulu HASTAVUK& LOHMANN seminerlerimizi 19.04.2012 – 22.04.2012 tar...

KANATLI ÜRÜNLERİ TANITIM GRUBU LİBYA’DA SEKTÖRÜN NABZINI TUTTU

KANATLI ÜRÜNLERİ TANITIM GRUBU LİBYA’DA SEKTÖRÜN NABZINI TUTTU Kanatlı Ürünleri Tanıtım Grubu, Li...

KANATLI ÜRÜNLERİ TANITIM GRUBU ORTADOĞUNUN KALBİ BEYRUT’TAYDI

KANATLI ÜRÜNLERİ TANITIM GRUBU ORTADOĞUNUN KALBİ BEYRUT’TAYDI 20 - 23 Mart 2012 tarihleri arasında ...

ENGEL YANIMAYAN TAVUKÇULAR ŞİMDİ DE PASİFİK’TE

ENGEL YANIMAYAN TAVUKÇULAR ŞİMDİ DE PASİFİK’TE Kanatlı ürünleri Tanıtım Grubu Ho Chi Minh City / Vi...

BUGÜN MUTLU OLMAK İÇİN SEBEBİMİZ VAR

Her yıl olduğu gibi bu yılda Hastavuk A.Ş. olarak Şubat ayı içerisinde Bursa ve Sivrihisar’da sömest...

Denizler altında ve yağmur ormanlarında bir hafta sonu..

10 Aralık 2011 Cumartesi saat 13.00 civarları… Tüm Hastavuk teknik personeli eşiyle, çocuğuyla, k...

Yalova’da mola...

Tarih; 15 – 16.Kasım 2011. Yer; Yalova Thermalium Wellnespark . Hastavuk A.Ş.’nin Bursa ve Sivrihis...

AB UYUM SÜRECİNDE BURSA GIDA SEKTÖRÜ

AB\'YE UYUM SÜRECİNDE BURSA GIDA SEKTÖRÜNDE FIRSAT VE TEHDİTLER PANELİ DÜZENLENDİ. T.C. Avrupa Bir...

Kardiyoloji Ünitesi İşadamı Tarafından Yenilendi..

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Kliniği, Yoğun Bakım Ünitesi ve Hemodinami merkeziyle ...

HEDEF PAZARDA SHOW YAPTIK

Irak/Erbil’de 21 – 24 Kasım 2011 tarihleri arasında 21 ülkeden 350 firmanın iştiraki ve 90.000 ziya...

KDV ORANLARINDA DEĞİŞİKLİK

27.Kasım.2011 tarihi itibariyle çıkan bir karar ile gıda maddelerinden Türk Gümrük Tarife pozisyonun...

KTG Mısır’la eş zamanlı Rusya’ya da çıkarma yaptı.

Moskova/ Rusya Federasyonu’nda 13 – 16 Eylül 2011 tarihleri arasında 57 ülkeden 1350 firmanın katılı...

MISIR KAPILARINI TAVUK VE YUMURTACILARA AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN himayelerinde 12 – 14 Eylül 2011 tarihleri arasında Mısır...

Hastavuk’ta Bol Kahkahalı Gece

Geçtiğimiz günlerde Hastavuk kurucu ortakları Sedat Sırrı Sezer, İsmail Hakkı Yılmaz, Yönetim kurulu...

Hastavuk’tan Somali’ye Yardım Eli

Hastavuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özgür Yılmaz’ın girişimleriyle Somali’ye 2,5 ton malz...

HASTAVUK GELENEKSEL TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ

Bursa’nın köklü firmalarından olan Hastavuk A.Ş. düzenlediği “Hastavuk Toplu Sünnet” şöleninin bir y...

Kanatlı Sektörü ve Çevre İlişkileri Ankara’da Masaya Yatırıldı …

Çevre ve Orman Bakanlığı\\\'nın daha önce yaptığı yazılı açıklamada; tavukçuluk sektöründe son zaman...

“BABAMIN EN MUTLU OLDUĞU AN” FOTOĞRAF YARIŞMASI

Mayıs ayının ortasında yapılan bir duyuruyla başlayan yarışma, 16 Haziran 2011tarihinde ki değerlend...

HASTAVUK 2011 VIV TURKEY FUARINDA

2 yılda bir gerçekleştirilen Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının bir yenisi daha 9 -11 H...

İRAN ARTIK TÜRK TAVUĞU VE YUMURTASI YİYOR

Potansiyel pazarlarımızda en büyük rakibimiz olan İran’a yumurta ve tavuk eti satmaya başladık.. ...

Hastavuk Personeli Piknik\'te..

Hastavuk A.Ş. 5 Haziran 2011 Pazar günü Hastavuk A.Ş.’nin, Bursa ili, Mudanya ilçesine bağlı Kurşunl...

Hastavuk, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğrencilerini Ağırladı

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü öğrencileri, başlarında yönetici ve hocalarıyla...

TIPKISININ AYNISI

8 Mayıs 2011 Anneler Günü münasebetiyle Bursa Özdilek A.Ş., Hastavuk-Bursa Medya Takip ve Ressamlar ...

HEM SAĞLIKLI BESLENMEYE HEMDE EKONOMİYE KATKIMIZ VAR

“İthalata bağlı bazı yem hammaddelerinin teminindeki güçlük ile işletmelerin ruhsatlandırılması konu...

Bol Ödüllü Hastavuk

Şahin AYDEMİR 39 yıllık bir firma olarak, hep ilkleri ve yenilikleri yapıp sektöre öncülük e...

HASTAVUK, BOSNA HERSEK TİCARİ HEYETİNİ AĞIRLADI

İstanbul Ticaret Odası ile Birleşmiş Milletler Kalkınma programı (UNDP) Bosna-Türkiye ofisleri işbir...

Bu Topraklardan Dünya Markası Çıkar mı?

Bir vizyon yaratmak, bir dünya markası oluşturmak hayal olmamalı. İstemek, gerçekleştirmenin yarısı...

Çocuklarla Eğlence Zamanı

2010 – 2011 eğitim öğretim yılının ilk dönemini bitirdik. Dersle, sınavla geçen bir dönemin ardından...

Japonya`da pazar dinamikleri incelendi.

Dünyada en çok yumurta tüketen pazarı, pazar dinamiklerini yerinde incelemek üzere Hastavuk A.Ş. Gen...

KANATLI SEKTÖRÜ ERCİYES’TE DEĞERLENDİRİLDİ.

Ülkemiz tavukçuluk sektörü son yıllarda hızlı bir gelişme kaydetmiş ve bazı gelişmiş ülkelerle yarış...

TÜRKİYE İŞ KURUMU VE HASTAVUK A.Ş. ORTAK PROJE

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) ile Hastavuk A.Ş. arasında protokol imzalandı. Söz konusu protokol ile...

YAĞ BİBERİ FESTİVALİ

Bursa`nın Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Çeltikçi beldesinde düzenlenen 2. Salçalık Yağ Biberi Fes...

MUCİZE SİSTEM, İNSAN VÜCUDU

Bursa Acıbadem Hastanesi ve Hastavuk A.Ş. geçtiğimiz günlerde bir araya geldi. Hastavuk A.Ş`nin Holi...

İSTİHDAM YARATMAYA DEVAM

Damızlık sektöründe %70`lik bir payla Türkiye`nin en büyük yumurtacı damızlık firması olan HasTavuk...

NEFES NEFESE BİR İFTAR

Merkezi Bursa`da bulunan Has Tavuk Emirdağ ve Sivrihisar bölgesi çalışanları 20 Ağustos 2010 Cuma gü...

MUTLU İNSAN

Uzm. Klinik Psikolog DİLARA KAZANCI, Hastavuk A.Ş. personeline `Mutlu İnsan` konulu bir seminer verd...

HasTavuk 39 yaşına bastı..

Geçtiğimiz günlerde 38 yaşını dolduran Hastavuk, yeni yaşını Tarihi Merinos Tren İstasyonunda kutlan...

Veteriner Hekimler geleneksel gecede buluştu

Bursa Veteriner Hekimler Odası tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel Veteriner Hekimler Gecesi ge...

VETERİNER HEKİMLİK GÖREVİ, HAKETTİĞİ YERDE Mİ?

Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi ve öğrencilerinin düzenlediği Veteriner Hekimliğe Sektörel B...

ZİRAAT FAKÜLTESİ SORDU, HASTAVUK CEVAPLADI..

Mayıs ayında Bursa Uludağ Ünivresitesi Ziraat Fakültesinin 2.kez “Sektörle Buluşma ve Kariyer Günle...

VETERİNERLERDEN HASTAVUK’A TEŞEKKÜR…

14 Mayıs 2010 tarihinde Eskişehir – Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası “Dünya Veteriner Hekim...

Şoförler eğitimde..

07.02.2010 Pazar günü Bursa Görükle Koçaslanlar tesislerinde eğitim organize edildi. “Ekonomik ve gü...

Hastavuk’ta Bir Başkadır Sömestr

Eskişehir Gençlik Tiyatrosunun, Sivrihisar’da sergilediği “Keloğlan ve eşeği” adlı piyes ilgi ile iz...

ISO 22000 Haccp belgemizi aldık

Dünyadaki degisim ve gelisimin parelelinde ,Hastavuk A.Ş.de içinde bulunduğu kanatlı sektöründe yeni...

HASTAVUK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Hastavuk A.Ş’ yöneticileri ve tüm idari personelin katılımıyla Bursa Otantik Club otelde toplantı ge...

HASTAVUK’TA PİKNİK SEFASI

Haziran ayında idari personel pikniği gerçekleştirdik. Pikniğe Bursa-Sivrihisar personeli, eşleri ve...

FUAR ZAMANI

Ortadoğunun en geniş kapsamlı,en verimli, ve en tanınmış fuarı bu yıl 25 – 27 Haziran tarihleri aras...

KÖRÜ KÖRÜNE REKABET DEĞİL, İSTEDİĞİMİZ KALİTE..

2009 Şubat ayında başlayan Mısır sevkiyatları; birkaç hafta aradan sonra Ağustos ayı başı itibariyle...

SİVRİHİSAR ŞÖLENİ

Sivrihisar! Kökü derin bir çınar... Gün görmüş, devirler yaşamış, bir tarih bir kültür şehri... ...

KÖRFEZ TURU

6 Ağustos 2009 Perşembe günü saat 16.00’da Hastavuk tesislerinden yola çıkan 19 servis aracı Mudanya...

KEMAL UNAKITAN HASTAVUK’TA

Ak parti Eskişehir milletvekili olan, eski maliye bakanı Kemal Unakıtan, şirketimizi ziyaret etti. ...

SÜRPRİZ MİSAFİRİMİZ

08.12.2009 Salı günü Hastavuk A.Ş. Sivrihisar merkezimizin sürpriz bir misafiri vardı. Sivrihisar...

TÜRK POP MÜZİĞİNİN DEĞERLİ ÇİFTİ EDA-METİN ÖZÜLKÜ, 2 ÇOCUĞUYLA ŞİRKETİMİZDE AĞIRLANDI

Şirket Genel Müdürü Şahin Aydemir , Genel Müdür Yardımcısı Sümer Songur ve EMG Grubu (Kuluçka Ş...

KAHİRE FUARINI TÜRKLER FETHETTİ

Türk tavukçuluk sektörünün tartışmasız en büyük damızlıkçı firması Hastavuk A.Ş. 02 – 04 Temmuz 2009...

CİVCİVLERİN UÇAK YOLCULUĞU

Bursa\"nın köklü kuruluşlarından HasTavuk, bir süredir sektörde girilmeyen pazarlara ve araçla ulaşı...

HASTAVUK, IRAK-ERBİL FUARINDA

Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi, Erbil Ticaret Odası ve Irak Merkezi Hükümetinin desteğiyle 27 Nisan -2...

2008 İHRACAT ÖDÜLÜ

İstanbul İhracatçı Birlikleri, 2008 Yılı En Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni 10.06.2009 tarihinde İ...

ÇOCUKLARA “HİJYEN” SEMİNERİ…

Bu sektörde başarı ; tüketiciye güvenilir, temiz kaliteli ve sağlıklı yiyecek ve içecekler sunabilme...

ÖZEL SEKTÖR – ÜNİVERSİTE İŞBİRLİĞİ

Siz dünyaya geldiğinizde yaşam filminizin hem karakterleri, hem de konusu bellidir. Her ikisi de siz...

ULUSLAR ARASI IRAK FUARI GERÇEKLEŞTİ.

İlk Kez Geçen Yıl Gaziantep\'te Düzenlenen Irak Uluslararası Fuarı\'nın Büyük İlgi Görmesinden Sonra...

HASTAVUK KUPALANDI…

Geleneksel Hastavuk futbol turnuvalarının 5.si bu yıl Ağustos-Eylül aylarında gerçekleşti. Kuluçkasp...

HASTAVUK KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI….

Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık San.ve Tic. A.Ş., 36 yılını geride bırakarak 37 yaşına bastı. Kurulu...

HASTAVUK KURUMSALLAŞMA SÜRECİNDE İLERLEME KAYDETTİ..

Rekabetin öne çıktığı, firmaların gerek teknolojik gerek kalifiye işgücü ve gerekse hizmet kalitesi ...

YARIYILDA ÇOCUKLARA TİYATRO ETKİNLİĞİ

Her yıl Ana okul, İlk,orta, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik yarıyıl Tatil Etkinliği bu yıl ...

HASTAVUK’TAN YUMURTA TÜKETİMİNE DESTEK..

Türkiye Yumurta Üreticileri Merkez Birliğinin ülke çapında başlattığı “Kıran Kazanır” kampanyası dah...

HASTAVUK & LOHMANN SEMİNERİ BU YIL ALANYA’DA YAPILDI..

Hastavuk A.Ş sektördeki gelişmelere paralel olarak sektörün ihtiyacı olan bilgi düzeyini geliştirmek...

“KIRAN KAZANIR”LA GELEN ÖDÜL

Yumurta üreticileri Merkez Birliğinin (YUM-BİR) katkılarıyla Türkiye’de ilk kez “ Dünya Yumurta Günü...

HASTAVUK A.Ş TOPLUMSAL BİR YARAYA PARMAK BASTI….

Günümüzün korkulu rüyası kanser hastalıklarının, solunum yolu hastalıklarının, kalp ve cilt gibi bir...

DÜNYA TAVUKÇULUĞU NEREYE GİDİYOR

Avrupa da ki yumurta ve tavuk üreticilerinin katıldığı seminerde, Avrupa temsilcilerinin yanında dün...

ANLAMLI ÖDÜL

Dünya pazarlarında performans ivmesi her geçen gün yükselen Hastavuk, kalitesi ve üstün başarısıyla...

HASTAVUK'TAN TOPLU SÜNNET

Hastavuk A.Ş.’nin geleneksel olarak 2 yılda bir düzenlediği toplu sünnet organizasyonunun bir yenisi...

EN ÇOK İHRACAT YAPAN FİRMA ÖDÜLÜ

SINIR TANIMAYAN İHRACATÇILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ.!!! <br>İstanbul İhracatçı Birlikleri, “Başarılı İhraca...

ÇİFTÇİ BİLİNÇLENDİRME EĞİTİMİ

Eskişehir İl Tarım Müdürlüğü ile Hastavuk tarafından 18 Mart 2008 Çarşamba günü düzenlenen mısır eki...

SİVRİHİSAR AKBAŞ ÇOBAN KÖPEKLERİ YARIŞMASI

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde Akbaş Çoban Köpekleri Yarışması düzenlendi. Yarışmayı; Sivrihi...

ANNESİNİN KOPYALARI

\'9 Mayıs 2010 Anneler Günü\'nde Bursa Yalova Yolu Özdilek tesislerinde Özdilek\'in ev sahipliğinde,...

İNSANLIĞIN DEVAMI İÇİN YUMURTA

Bursa firması Hastavuk A.Ş.'nin Antalya'da düzenlediği "Global ekonomide yumurtacı sektörünün yeri" ...

TAVUK GÜBRESİNDEN ELEKTRİK ÜRETİLECEK

Lohmann Firması uzmanları Ronaldus Eek, Dr.Matthias Voss ve Dr.Robert Pottgueter'in katılımlarıyla A...

TAVUKÇULAR DÜNYA OYUNCULUĞUNA SOYUNDU. TAVUKÇULAR 500 MİLYON $ HEDEF KOYDU

Dünya klasmanında Türk tavukçuluğu olarak bir rol almak, iyi bir oyuncu olmak için Hastavuk A.Ş. Gen...

HASTAVUK&LOHMANN SEMİNER ve PANELİ

"Global Ekonomide Türk Yumurtacı Sektörünün Yeri? konulu HASTAVUK& LOHMANN seminer ve panelimizi 15....

Hastavuk, VIV TURKEY 2013'te

2 yılda bir gerçekleştirilen Uluslararası Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarının bir yenisini daha geride bıraktık. 13-15 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen “VIV TÜRKİYE 2013 Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı” bu sene rekor bir katılımla üç salonda birden ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Başbakan Sivrihisar'da

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 23 Mart 2013 tarihinde Türk Dünyası Kültür Başkenti açılış töreni için Eskişehir’e geldi. Açılış sonrası Eskişehirde geceleyen Erdoğan 24 Mart 2013 Pazar günü Eskişehir’in ilçeleri Mihalgazi, Sarıcakaya, Çifteler ve Sivrihisar ilçelerini ziyaret etti. Başbakan’ın son durağı bölgenin en büyük yatırımcısı olan Hastavuk’un

İnsan Kaynakları Ne İster

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Uludağ Üniversitesi ve Kent Konseyinin ortak girişimleriyle geçtiğimiz günlerde Bursa AKKM’de ‘İNSAN KAYNAKLARI NE İSTER?” konulu panel gerçekleştirildi.