ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Her türden müziğin, yanı sıra  atölyeler, oyun alanı, tasarım stantları ve  yerel yeme – içme duraklarının bulunduğu bu geniş kapsamlı festivalde  Hastavuk A.Ş. olarak bizde yerimizi aldık.

Hastavuğun,“kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın diye pişirilmeye hazır, doya doya yiyin diye löp et, güvenle tercih edin diye el değmeden üretim, gururla alın diye yerli malı “ sloganıyla yeni üretmeye başladığı “Çıtır Tavuk, Tantuni, Döner ve Yayla soslu tavuk”   olarak 4 farklı lezzetin bulunduğu “Has Lezzetler”  4 gün boyunca devam etti. Bu festivalde  Has Lezzetler serisi Hastavuk karavanı ile Türkiye’nin 4 bir yanından gelen katılımcıların beğenisine sunuldu ve yoğun ilgiyle katılımcıların uğrak noktası oldu.

Avrupa Festivaller Birliği “YOUROPE”a Türkiye’den üye olan tek kamplı festival olan Nilüfer Müzik Festivali aynı zamanda Türkiye’de bir kamu kurumu tarafından düzenlenen en büyük festival olma özelliğini taşıyor. 3 farklı sahnenin kurulduğu 4 gün boyunca süren ve 12 ülkeden toplamda 60 sanatçının ağırlandığı bu festival, 7’den 70’e pek çok müzikseverle buluştu.

Sorumlu üretim ve tüketim sloganıyla gerçekleştirilen bu festivalde, Nilüfer belediyesinin tek tavuk üreticisi olarak Hastavuğu tercih etmesinin sebebi, civcivin yetiştirilmesi ve beslenmesinden gıda ürünü olarak nihai tüketiciye kadar ulaştırılmasında iyi tarım uygulamalarına göre üretim yapması, bir Bursa markası ve Avrupa Altın Buluş ödüllü kuru kesim teknolojisini kullanıyor olmasıdır.