ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Bursa’nın köklü firmalarından ve tavukçuluk sektöründe son yıllarda yıldızı parlayan Hastavuk, Nilüfer Belediyesi ile, Bursa’nın en önemli avm’lerinden Podyumpark’ı çocuk şenliğine çevirdi.

22 Nisan ve 23 Nisan tarihlerinde çeşitli okullardan çocukların  gösteriler sergileyeceği, oyunlar oynayacağı, müzik ve tiyatro oyunlarının sergileneceği Çocuk Şenliğinde, Nilüfer Belediyesinin,  barış için müzik yapan 90 çocuktan oluşan orkestrası, HasTavuk’un sunucu ve animatörlerle eğlenceli oyunları, sihirbaz gösterileri, yarışmaları ve sürpriz hediyeleri  yer aldı.

Hastavuk A.Ş. Halkla İlişkiler sorumlu Bircan Özkan, “bu ülke çocuklarının, sağlıklı bireyler olarak yetişmesinde tavuk eti gibi ekonomik protein tüketiminin önemi büyüktür. Beslenme kadar, fiziksel aktivitenin, motivasyonun da önemli olduğu bir gerçektir. Geleceğimiz çocuklarımızın mutluluğu, aileleriyle kaliteli zaman geçirmeleri için Nilüfer Belediyesi, Podyumpark avm ve HasTavuk olarak birlik olduk. Bugünden daha özel ve anlamlı bir gün olamaz diye düşünerek, harika, akılda kalan bir gün yaşatmak istedik. Bugün burada tüm çocuklarımıza bi bünya eğlence sunmak için bir aradayız” dedi.