ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Merkezi Bursa’da olan firma, Türkiye’de 43 noktada bulunan üretim tesislerinin olduğu bölgeleri yeşillendiriyor, ağaçlandırıyor ve bu tür projelere destek veriyor.  HasTavuk’u farklı yapan ise, bu firmada işe başlamanın şartı fidan dikmek.

Bugüne değin gerek işe alımlarla, gerek ağaçlandırma projelerine verdikleri desteklerle 10.000’in üzerinde ağaç diktiklerini belirten HasTavuk A.Ş. Halkla İlişkiler Müdürü Bircan Özkan, proje sahibinin şirket genel müdürü Şahin Aydemir olduğunu, şirket yönetiminin bu tarz projelere önem verdiğini ifade etti.

Geçtiğimiz günlerde Bursa PERDER’in, Büyükorhan ilçesinde oluşturduğu “Hatıra Ormanı” fidan dikim projesine de hiç düşünmeden destek verdiklerini belirten Özkan, gerçekleştirilen törende teşekkür plaketi aldı.

 

Büyükorhan kaymakamı  Murat Karaloğlu,   Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Sezai Metin, Belediye Başkanı Hasan Taş, Bursa PERDER Başkanı Haşim Kılıç, destek veren kuruluşların yöneticileri ve ilköğretim öğrencileri   törende yer aldı.

Bircan Özkan son olarak, “İşletmemiz ile birlikte ormanların da büyümesini arzu ediyoruz. Bizim bütün yatırımlarımız, doğaya, insana ve geleceğe. HasTavuk olarak sağlıklı tavuk eti üreten bir firmayız. Sağlıklı yaşam, sağlıklı çevre için gerekli olan her konuda da firma olarak çok hassasız” dedi.