ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

İş arayanların ve işverenlerin buluştuğu ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nın (BİİB’15) bir yenisi 3-5 Aralık 2015 tarihleri arasında Bursa Merinos AKKM’de gerçekleştirildi.

 

Her sektörden yüzlerce İnsan Kaynakları Uzmanlarının bir araya geldiği, Türkiye’de kendi alanında tek olan bu organizasyon, 3 gün boyunca iş arayanları ve işverenleri aynı platformda buluşturdu.

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Fuar Alanında gerçekleşen kısa adı BİİB’e (Bursa İnsan kaynakları ve İstihdam Buluşması) bu yıl  yaklaşık 200 firma, 30.000’e yakın ziyaretçi katıldı.

Fuar süresince ünlü kişisel gelişim uzmanlarının, Bursa’nın önemli firmalarının İnsan Kaynakları Uzmanlarının katıldığı paralel oturumlarla paneller, seminerler gerçekleştirildi.

3 Aralık 2015 Perşembe günü 12:45-13:45 arası HasTavuk İnsan Kaynakları Şefi Aykut Özhan tarafından HasTavuk’ta uygulanan İnsan Kaynakları Yönetim semineri gerçekleştirildi.

Başarılı bir platformda 3. kez yer alan Hastavuk A.Ş’nin, 2013 yılındaki yeni yatırımıyla ortaya çıkan ciddi istihdam süreci, yüzlerce iş başvuru talebi ve yoğun ilgiyle karşılandı.

Organizasyonu düzenleyen yetkililerce verilen katılım plaketini HasTavuk İnsan Kaynakları Müdürü Özcan Erdem teslim aldı