ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

İş yeri gezisi;  şirket İnsan Kaynakları yöneticisi Özcan ERDEM tarafından grubun karşılanması, Kalite Güvence Sorumlusu Özgür SANA tarafından yapılan firma tanıtım ve sunumu ile başladı.

 

Öğrencilere üretim tesislerini gezmeden önce hijyen amaçlı firma tarafından dağıtılan önlük, eldiven, bone, maske ve botların giyilmeleri sırasında renkli görüntüler yaşandı.

 

Hijyen kurallarının maksimum uygulandığı tesiste tüm üretim aşamalarını gezen öğrencilerin programı,   firmanın misafir yemekhanesinde verilen beyaz et mönülü yemek ile devam etti.

 

Firmanın üst düzey yöneticileri tarafından iş hayatında planlı çalışma, zaman yönetiminin önemi vurgulandı.  Halkla İlişkiler Yöneticisi Bircan ÖZKAN tarafından yapılan sunum ile firmanın yapmış olduğu kampanyalar, organizasyonlar, sosyal sorumluluk projeleri ve bu organizasyonlar ile kazandıkları deneyimler paylaşıldı.

 

Toplantı salonunda firmanın genel müdürü Şahin AYDEMİR tarafından öğrencilere yapılan iki farklı proje ile ilgili iş teklifi büyük heyecan yarattı.

 

Grubun ziyareti toplu fotoğraf çekimleri ile son buldu.