ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

1000’in üzerinde katılımın geçekleştiği seminer, kişisel gelişim üzerine çeşitli kitaplar yazan ve danışmanlık yapan Ahmet Şerif İzgören tarafından Susurluk Park Kültür Salonunda gerçekleşti.

Seminere Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Celal Kır, Hüseyin İçöz, İlçe Jandarma Komutanı Vedat Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Güngör, Balıkesir Üniversitesi, Susurluk Meslek Yüksek Okulu Müdürü İsmail Aytekin ile semineri düzenleyen HasTavuk firması Satınalma müdürü Müfit Yavuz, Halkla İlişkiler müdürü Bircan Özkan ve İnsan Kaynakları müdürü Özcan Erdem katıldı.

Bazen izleyicileri güldüren, bazen hüzünlendiren, bazen duygusallaşıp gururlanarak tüyleri diken diken eden yaşanmış hikayeleri ve hayattan kesitlerle dinleyicileri etkileyen İzgören, yoğun ilgi ve alakanın olduğu bir Susurluk seyircisi karşısında konferansını tamamladı. HasTavuk’la uzun yıllara dayalı ilişkiler çerçevesinde Susurluk halkını tanımaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, HasTavuk’un bulunduğu bölgelere kattığı değer ve destek için teşekkür etti.

Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, program sonunda Ahmet Şerif İzgören’e ve organizasyonu gerçekleştiren HasTavuk’a çiçek takdim ederek teşekkürlerini iletti.

Konferansın sonunda izleyiciler için açılan stantta kitaplarını imzalayan Ahmet Şerif İZGÖREN, Susurluk izleyicisini çok sevdiğini ve sıcak bir atmosferde uzun zamandır tanıştığım dostlarımla sohbet edercesine programını tamamladığını söyledi. 

Aydınlatıcı, eğitici ve öğretici bilgiler vererek, yaşamımızda karşılaşacağımız zorlukların üstesinden nasıl gelmemiz gerektiği konusunda ışık tutan, başarıların, hedeflerin hayata geçirilebilmesi için planlamanın, eyleme dökmenin, vazgeçmeden hayallerin peşinden koşmanın önemine değinen Ahmet Şerif İzgören’e sonsuz teşekkürler.