ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Birçok akademisyenin, organizasyona destek veren firma temsilcilerinin ve öğrencilerin Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda katıldığı organizasyonun açılışını Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay yaptı. 

Ulçay, toplumu etkilemek, özellikle öğrencilerin ilgisini çekmek ve farklı üniversitelerdeki öğrencileri birbirine kaynaştırmak, sektör temsilcileri ile öğrencileri bir araya getirmek amacıyla 5 yıldır düzenlenen bu organizasyonun hayırlı olması temennisinde bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti. 

Dekan Prof. Dr. Hüseyin Yıldız, Bursa Veteriner Hekimler Odası Başkanı Sinan Sağlam’ın da bulunduğu organizasyonda; gıda, kanatlı, pet, arıcılık gibi birçok konuda oturumlar gerçekleştirildi.   

Sponsorluk desteği veren Hastavuk A.Ş., kongrenin kanatlı oturumunda yer aldı. 

 “Dünya barışı için gıda erişimi ve iş hayatının beklentileri” konulu sunum HasTavuk denetleme kurulu üyesi Sümer Songur tarafından gerçekleştirdi. 

Dinleyicilerden büyük ilgi gören sunumun en etkili bölümü MARTIN LUTHER KING’in sözü ve bununla ilgili örneklemeler oldu. 

Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse

MICHELANGELO’nun resmi,

BEETHOVEN’ın bestesi

SHAKESPEARE’in şiiri gibi süpürün.

O kadar güzel süpürün ki; Gökteki ve yerdeki herkes durup “Burada dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş” desin. 

Sümer Songur konuşmasını, her gün öğrenmek için çalışmanın, araştırmanın, işini ciddiye almanın, dünya dillerine hakim olmanın önemine değinerek tamamladı.

Bilgi ve tecrübelerin paylaşımında ki desteği için HasTavuk denetleme kurulu üyesi Sümer Songur’a,  sponsorluk kapsamında ki destekleri için HasTavuk adına İnsan Kaynakları Şefi Aykut Özhan’a teşekkür plaketleri takdim edildi.