ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

İstanbul İhracatçı Birlikleri, 2005 yılından beri düzenlediği En Başarılı İhracatçılar Ödül Töreninin bu yıl 11.sini düzenleyerek 2014 yılının başarılı ihracatçılarını ödüllendirdi.

Geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen ödül töreninde en başarılı ihracatçı firmalar, Ekonomi Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı ile diğer kurum ve kuruluşların üst düzey yetkilileriyle bir araya geldiler.

Sektöründe en fazla ihracat yapan firmaların ödül aldığı gecede HasTavuk adına ödülü, şirket ticaret müdürü Cihan Genç teslim aldı. Tören sonrasında açıklama yapan HasTavuk Ticaret Müdürü Cihan Genç, 1972 yılından beri kanatlı sektörünün ham maddeci pozisyonunda yer alırken 2 yıl önce gıda sektörüne de hızlı bir giriş yaptıklarını dile getirdi. HasTavuk olarak damızlık sektöründe yakaladıkları başarıyı, gıda sektöründe de gerçekleştirmeyi amaçladıklarını belirten Genç, “Bugün burada sektöründe en fazla ihracat yapan ilk 3 firmadan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  Bence HasTavuk’un bu başarısının ardında  yatan; cesur kararlar alıp, yola çıkmaktır.  Azim, irade ve koşmaktır.  Amacımız bu başarımızı çok daha ileriye taşımaktır ”dedi