ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Uludağ Üniversitesi Kariyer  Uygulama ve Araştırma Merkezince düzenlenen sanayi ve öğrenciyi bir araya getiren Kariyer günleri, bu sene  11-12 Mart tarihlerinde üniversite kampüs içinde bulunan Mete Cengiz Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

2 gün süren etkinlikte öğrenciler farklı sektörleri tanıma imkânı bulurken, İnsan Kaynakları Yetkililerine kariyer yolunda sorularını sorma imkanı yakaladılar.

Hastavuk İnsan Kaynakları, Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle buluşmak için Kariyer Günlerinde stand kurarak yerini aldı. Öğrencilerin İş ve Staj Başvuruları kurulan standta kabul edildi. İşe Alım yöntemleri ve Staj Programları hakkında öğrencilere bilgilendirmeler yapıldı.

Hastavuk Standında ki yoğun ilginin üzerine, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil DİLEK ve Kariyer  Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Kurtuluş KAYMAZ’ın gerçekleştirdikleri  stand ziyareti şirketimiz yetkililerini memnun etti.

 

2013 yılında gerçekleştirdiğimiz yatırımımızla başarılarımıza ortak edeceğimiz takım arkadaşları aradığımız, her geçen gün büyüyen, gelişen yapımız ve staj programlarımız hakkında Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil DİLEK’e bilgiler verildi.