ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Ahmet Şerif İzgören seminerinde, toplumsal gelişim tiyoları verdi. Girişimcilik, İş Kalitesi, Dürüstlük, Yurt Sevgisi ve Hoşgörü değerlerini vurgulayarak, topluma nasıl daha yararlı olabileceğimizi yaşanmış hikayeler eşliğinde sundu. Yaklaşık 1500 vatandaşımızın katıldığı seminer oldukça yoğun ilgi gördü.

Seminere belediye başkanı Hüseyin Hızıoğlunun yanısıra HasTavuk genel müdürü Şahin Aydemir, HasTavuk çalışanları ve yöneticileri, sındırgı kaymakamı Ercan Ateş, ilçe jandarma komutanı bin başı Mahmut Aydın, ilçe emniyet müdürü Zafer Irkıçatal ve yoğun bir izleyici kitlesi katıldı. A.Şerif İzgören seminerde, bilhassa gençlere cesaret aşılanması gerektiği ve milli birlik duygusunun aşılanması gerektiğini belirtti.

Ayrıca Susurluk belediye Başkanı Hüseyin Hızıoğlu, seminere ve Susurluk halkına verdikleri destek sebebiyle Ahmet Şerif İzgören ve HasTavuk Genel Müdürü Şahin Aydemir’e teşekkür plaket verdi.

Aydemir’in “Süpermen Türk olsaydı, tavuğun Has’ını tercih ederdi “sözü herkesi keyiflendirdi.

Seminer sonunda izleyicilerle bir araya gelerek bire bir görüşmeler yapan İzgören, kurulan kitap standında imza etkinliği de gerçekleştirdi.