ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Perakende tavuk sektöründe sunduğu yenilikçi hizmetleriyle Türkiye’nin önde gelen yeni nesil gıda firmalarından biri olan Has Tavuk, 2014-2015 Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye’yi temsil etti ve kendi alanında Türkiye’nin milli şampiyonu ilan edildi.

RSM International ve İngiltere Ticaret Bakanlığı’nın Uluslararası Ticareti Geliştirme Kurulu tarafından desteklenen Avrupa İş Ödülleri’nde firmalar; yenilikçilik, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilir başarı kriterleri göz önünde bulundurularak değerlendirildi. Bu yıl 8.düzenlenen, Avrupa İş Ödülleri; Yılın İş Ödülü, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Müşteri Odaklılık, Yılın İşvereni, Çevre Bilinci, Yılın Büyüme Stratejisi, RSM Yılın Girişimcisi, UKTI İnovasyon Ödülü ve Başkan’ın Seçimi kategorilerinden oluştu. 

Sadece alanlarında 1.olan firmaların katıldığı ve Avrupa’da 1 firmaya verilecek   ‘Avrupa Kamu Şampiyonu” ödülü, önümüzdeki günlerde halk oyuyla gerçekleşecek. 2014 yılında bizi ödüllerle buluşturan halkımızın, internet sayfamızdan gelişmeleri takip ederek(www.hastavuk.com.tr),  bizleri oylamak suretiyle bu ödüle de taşıyacağından hiç kuşkumuz yok.