ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen usta kuaförler, 14 Aralık 2014 Pazar günü Eskişehir Hasan Polatkan Merkezi’nde gerçekleşen “SAÇ SHOW”un tüm geliri,  aynı günün akşamında Eskişehir Lidya Park’ta bir yemek organizasyonu ile Kadın danışma ve dayanışma merkezine bağışlanacak.

CMC Confereazione Momdiale Dela Coffeure’nin Türkiye Temsilcisi ve Profesyonel Kuaförler Derneği Başkanı Mustafa Ceylan, toplumda kadınlarımızın hayat standartlarını yükseltmek ve farkındalık yaratmak üzere bu etkinliği düzenlediklerini belirtti.

 

HasTavuk A.Ş. genel müdürü Şahin Aydemir, böyle önemli ve anlamlı bir organizasyona sponsor olarak destek vermekten mutlu olduklarını ifade etti. Aydemir sözlerine şöyle devam etti.

 

Mustafa Kemal Atatürk ''Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir" diyerek kadına ne kadar değer verdiğini göstermiştir. Kadınlarımız, tarihimizin her döneminde üstün gayret ve fedakârlığın örneği olmuştur.

Millet olarak baş tacı ettiğimiz kadınlarımız, şefkat ve merhamet kahramanları olarak gelecek nesillerin yetişmesinde önemli görevler ifa etmektedirler. Aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımız, ülkemizin gelişmesine ve çağdaşlaşmasında büyük katkılarının bulunduğu bir gerçektir.

Bir toplumun gelişme düzeyinin en önemli göstergelerinden biri, kadınların özgürlüğü ve saygınlığı, üretim ve yönetimdeki yeri ile ölçülmektedir. Bu husus göz önüne alındığında, toplumsal hayatta kadınlarımızın hak ettiği yere gelmesi, katılımcı, üretken ve eşit bireyler olarak toplumda kabul görmesi, yalnızca kadınlarımızın değil, tüm toplumun sorumluluğudur. Hastavuk olarak bu sorumluluğumuzu biliyor ve canı gönülden destekliyoruz” dedi.