ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe yaptığı konuşmada, Bursa'nın çok güçlü bir kent olduğunu ve Bursaspor'un destekle çok büyük başarılara imza atacağına inandığını belirtti. Yeşil-beyazlı yönetim kurulunun çok önemli bir etkinliği gerçekleştirdiğini dile getiren Altepe, "Bu bir vefa toplantısı. Bursaspor bugüne geldiyse, Türkiye tarihine geçtiyse bu başarı siz değerli dostlarımızın sayesinde oldu. Bursaspor için her zaman fedakarlıktan kaçınmayan arkadaşlarımıza vefa borcumuz var'' diye konuştu.

 

İnşaatı süren yeni stada da değinen Altepe, ''Yeni stadımız Türkiye'de en güzel stat olacak. Almanya'daki en güzel statları inceledik, daha iyisini yaptık. İnşallah burada hem Türkiye, hem de Avrupa şampiyonlukları yaşarız. Bursa'nın bu gücü var. Çok daha iyilerinin yapılabileceğinin işareti bu'' ifadesini kullandı.

 

BÖLÜKBAŞI: “YÜREKTEN SÖYLÜYORUM”

Futbolun son dönemlerde masum bir oyun olmaktan çıkıp, sistemlerin ve ekonomilerin sonucu belirlediği küresel bir gösteriye dönüştüğünü belirten Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ise şöyle konuştu:

"Hepimiz, daha güçlü bir ekonomik yapı oluşturmaya gayret ettik. Bu esnada önemli bir ayrıntıyı ihmal ettiğimizi düşünüyorum. Acımasızca bir düzen içerisinde geçen bu süreçte sizlere, reklam verenlerimize hak ettiği teşekkürü maalesef iletemedik. Bunu yürekten söylüyorum. Bizimle yaptığınız tüm sözleşmeleri Bursaspor'un daha parlak bir geleceğe imza atması için yaptınız. Sizleri ayakta alkışlıyorum. Bu gecenin öznesi sizlersiniz. Bu gecenin ana fikri, kalbi Bursaspor için atan bu büyük aileyi Bursaspor çatısı altında toplamak ve sizlere birer teşekkür plaketi takdim etmek. Sizler arkamızda olduğunuz sürece Bursaspor'un bileği asla bükülmeyecek."

Konuşmaların ardından Bursaspor Kulübü'ne sponsor desteği sağlayan firmalara teşekkür plaketleri takdim edildi.

Son 3 sezondur Bursa spora destek veren HASTAVUK firmasına teşekkür plaketini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe verdi. Plaketi Hastavuk Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Sezer teslim aldı.