ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Tüm Çocuklar Gülsün İstiyoruz.

HasTavuk -Özhan Marketler-LÖDER (Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği) işbirliği ile düzenlenen piknikte, lösemili çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.

 

Üzüntüler paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça artar.

HasTavuk olarak az da olsa üzüntüyü azaltıp, sevinçleri arttırmak amacıyla anlamlı bir projeye imza attık. Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği LÖDER’in pikniğine destek verdik.

 

Bursa - Altınşehir Hipodromu'nun piknik alanında gerçekleştirilen etkinlikte HasTavuk A.Ş. ve Özhan Marketler Grubu tarafından çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

 

LÖDER adına konuşma yapan Bursa LÖDER Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Adalet Meral Güneş, çocuklar ve geleceğimiz böylesine önemli bir konuda farkındalık yarattıkları ve çocukların güzel bir gün geçirerek moral bulmalarını sağladıkları için destek veren firmalara teşekkür etti.

 

HasTavuk  Bölge Satış Şefi Okan Aslan, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede şunları söyledi.  Çocuklar bizim en değerli varlıklarımız. Onların canı yansa hepimiz kahroluruz. Çocuklar Gülsün İsteriz.  HasTavuk olarak, sosyal sorumluluk konularında, eğitim-kültür-sanat, çevre ve sağlık konularına, toplumun geleceğini ilgilendiren projelere her zaman destek veriyoruz” dedi.