ONLINE İŞLEM MERKEZİ

logo.png

Bir öğretim yılı daha geride kaldı..

13 Haziran okul öncesi, ilk-orta ve liselerin karne günüydü.

Kimi öğrenci buruk, kimi sevincinden yerinde duramadı okulun son gününde.

Burukluğu ve sevinci bir arada yaşayan öğrenciler ise kah arkadaşlarından ve öğretmenlerinden ayrılacağı için üzgün, kah hayatında yeni bir sayfa açılacağı, mezuniyetle beraber özgürlüğe yelken açacağı için sevinçliydi.

Bursa, Ali Durmaz ilköğretim okulu da geçtiğimiz günlerde mezunlarına bir gece tertip etti. Gecenin açılış konuşmasını ve bir yılın değerlendirmesini yapan okul müdürü Abdullah Urgan,  konuşmasına şöyle devam etti.

 

Sevgili mezunlarımız, bir eğitimin sonunda bir üst eğitime uğurluyoruz sizleri. Eminim buraya dönük çok farklı anılarla ayrılıyor, çok karmaşık duygular içerisinde bulunuyorsunuz.

Zaman içerisinde okulunuzdan çok iyi bilgi ve donanımla ayrıldığınızın, birçok şey bildiğinizin farkına varacaksınız. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir iş adamı, güzel işler başarmış bireyler, mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile.

Asıl zorlu ve bütünlemesi olmayan hayat sınavında sizlere başarılar diliyorum. Yolun, bahtın açık olsun” dedi.

 

Urgan konuşmasını, uzun yıllardır desteğini üzerimizden hiç eksik etmeyen HasTavuk firmasına teşekkür ederek tamamladı. Şirket temsilcisi HasTavuk Halkla İlişkiler Sorumlusu Bircan Özkan’a plaket takdim etti.

 

Bircan Özkan yaptığı konuşma da; Türkiye’nin geleceğine hizmet, bizim en önemli görevimizdir. Herkesin bir hedefi olmalı. İstiyorsanız, nereye gittiğinizi bilmek zorundasınız. Bu yüzden kendinize doğru hedefler belirlemelisiniz. Özlemini çektiğiniz güzel bir yaşam sürebilmek için şimdiden mücadele etmelisiniz. HasTavuk olarak biz gençlerin yanındayız ve desteğe her zaman hazırız dedi.

 

Gece halk oyunları, çeşitli gösteriler ve kep töreniyle son buldu.